Kontakt

Jeżeli chcesz nawiązać z nami kontakt, by zdobyć dodatkowe informacje, najlepiej napisz do nas na adres: pommernreise@gmail.com

 

Masz pytanie? Napisz do nas.

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące miejscowości nad polskim morzem, znajdujących się tu atrakcji turystycznych lub innych ciekawostek, napisz na adres:  pommernreise@gmail.com.

Postaramy się  udzielić wyczerpującej odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. 

Popularne Pytania?

Choć większość osób wybiera Bałtyk jako miejsce letniego wypoczynku, na pewno jest tu wtedy najtłoczniej. Jeżeli lubisz słoneczną pogodę i plażowanie oraz wodne atrakcje, to najlepszymi miesiącami są miesiące letnie. 

Jednak warto wiedzieć, że również wiosną i zimą można bardzo przyjemnie spędzić czas nad polskim morzem. Największe miejscowości turystyczne, takie jak Kołobrzeg, Sopot, Świnoujście czy Międzyzdroje zapewniają przez cały rok doskonałą ofertę noclegową i gastronomiczną. 

Morze Bałtyckie w Polsce w większości miejscowości posiada piękne, szerokie plaże z drobnym piaskiem. Najpiękniejsze plaże znajdziesz na pewno w Świnoujściu,  Kołobrzegu, Ustce, Łebie,  Sopocie i na Mierzei Helskiej. Najszersze plaże to Gdańsk Stogi i Świnoujście. Ich szerokość dochodzi do150 m.

Chcąc odpocząć na urlopie z dzieckiem, raczej zachęcam do pobytu w mniejszych letniskach. Doskonałe do tego są miejscowości takie jak Pogorzelica, Pobierowo, Mrzeżyno, Grzybowo, Sianożęty, czy Darłówko. Jeżeli wybieramy się z trochę starszymi dziećmi, warto rozważyć pobyt w Łebie. Właśnie ta miejscowość oferuje szczególnie bogatą ofertę w postaci dwóch bardzo ciekawych parków rozrywki.

 Choć większość turystów przybywa nad Bałtyk właśnie latem, musimy pamiętać, że lipcowa pogoda nad morzem jest szczególnie kapryśna. Możemy trafić na wiele upalnych dni, ale niewykluczone są też inne „pogodowe atrakcje”. To właśnie lipiec jest bowiem miesiącem o największej ilości opadów nad morzem w Polsce. Warto więc mieć  w zanadrzu pomysł na spędzenie czasu w deszczowe dni. Pomogą w tym nasze wpisy na blogu, przedstawiające wszystkie atrakcje w nadmorskich miejscowościach.