Pomerania Fun Park w Dygowie

Pomerania Fun Park

Pomerania Fun Park to miejsce stworzone dla rodzin z dziećmi. Położone w Dygowie w pobliżu Kołobrzegu zaprasza gości przez cały rok. Miejsce to spodoba się bez wątpienia dzieciom ,które lubią ruch i chcą aktywnie spędzić czas. W Pomeranii ponadto organizowane są imprezy tematyczne z okazji andrzejek czy Halloween. My wybraliśmy się do Dygowa na hallowinowe party. Mimo niesprzyjającej aury na zewnątrz bawiliśmy się świetnie.

Atrakcje całoroczne w Pomeranii zlokalizowane są w dużej hal. Podczas gdy atrakcje  na zewnątrz dostępne są jedynie w sezonie letnim. Już na wstępie muszę zaznaczyć, że jest to miejsce w którym atrakcje są zróżnicowane i dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Nie zapomniano też o dorosłych…..

Atrakcje w Pomerania Fun Park- hala zabaw

W dużej hali na powierzchni ponad 3000 metrów kwadratowych, znajdziesz liczne place zabaw, małpie gaje, zjeżdżalnie, baseny z kulkami, domki, trampoliny…..Atrakcji jest tyle, że można spędzić w parku cały dzień bez chwili nudy. Tym bardziej, że nie wychodząc z Pomerania Fun Park, można zjeść pyszny obiad czy napić się kawy. Atrakcje dostosowane są dla dzieciaków w każdym wieku a i nastolatki znajdą miejsce dla siebie 🙂 Dodatkowym plusem jest estetyka przyrządów. Są one zadbane i dobrze zabezpieczone. Teren jest na tyle duży, że nawet przy większej liczbie odwiedzających nie ma tłoku.

Co zatem czeka na Was w hali zabaw w Pomerani? 

Pomerania 6
Zjeżdżalnia Pomerania Fun Park

Małpi Gaj

W Pomerania Fun Park znajdziecie, przede wszystkim, dwa duże, wielopiętrowe małpie gaje, pełne przeszkód, labiryntów, skrytek i schodów. Pokonanie ich to prawdziwe wyzwanie dla maluchów.  Dużo frajdy dają zjeżdżalnie różnego rodzaju, prowadzące z różnych poziomów w dół. Są proste, kręte i wielotorowe…. Największa ma aż 8 metrów. Wszystko do tego kolorowe i bezpieczne. Dodatkową atrakcją są siatkowe tunele, zawieszone pod sufitem. Dzięki nim można przemieszczać się między różnymi konstrukcjami. 

Małpi gaj
Pomerania
Pomerania 2

Statek piracki w Pomerania Fun Park

Na środku hali stoi duży statek piracki. Dzięki niemu dzieci poczują smak prawdziwej morskiej przygody. Mogą wspiąć się na bocianie gniazdo, poszaleć w basenie z kulkami czy zjechać zjeżdżalnią. To miejsce daje dużo przestrzeni do kreatywnej zabawy, ogranicza Was tylko wyobraźnia.

Statek piracki

Dla fanów wspinaczki

Jeżeli Wasze dziecko lubi się wspinać, w Pomeranii znajdzie ściankę wspinaczkową i …wulkan. Ścianka ma trasy o różnych stopniach trudności i mimo, że jest niewielka, zapewnia świetną zabawę. Tym bardziej, że dzieci mogą rywalizować ze sobą lub wspinać się indywidualnie. Mojej czteroletniej córce, największa frajdę sprawiało naciśnięcie guzika na górze.

Wulkan to z kolei  wolnostojąca „góra”, na którą trzeba się wspiąć po linie. Nie jest to proste. Chociaż zejście z wulkanu to też nie lada wyzwanie, szczególnie dla mniejszych dzieci. Świetnym pomysłem jest urządzenie zawodów, kto pierwszy wejdzie na górę. Wierzcie mi trudno wygrać z dzieciakami 🙂

Trampoliny

Mimo, że strefa trampolin jest niewielka, pozwoli dzieciakom wyskakać się do woli. Trampoliny otoczone są specjalną siatką i prowadzi do nich kilka schodków. Nad bezpieczeństwem czuwa miła obsługa. Obok trampolin znajduje się miejsce gdzie można usiąść i odpocząć, obserwując jednocześnie bawiące się pociechy.

Baseny z kulkami

Pomerania Fun Park basen z kulkami

W kilku miejscach na terenie Pomerania Fun Park, rozmieszczone są baseny z kulkami, różnej wielkości. Traktowane często przez dzieci jako miejsce odpoczynku po harcach na bardziej ekstremalnych atrakcjach. Lubiane szczególnie przez rodziców z najmniejszymi klientami parku.

Dodatkowe atrakcje

Dodatkowe atrakcje to, przede wszystkim, płatne automaty z różnego rodzaju grami. Można zatem zagrać w kosza, postrzelać czy potańczyc. Gry działają na żetony, które wymienicie w automacie obok kawiarenki. Korzystając z nich otrzymujecie kupony, które z kolei wymieniacie na nagrody przy kasie. 

Strefa gastronomiczna w Pomerania Fun Park

Na pobyt w Pomerani najlepiej zarezerwować sobie kilka godzin lub cały dzień. Tym bardziej, że na miejscu ( w hali zabaw) działa restauracja z jedzeniem na wagę. Posiłki są świeże i pyszne a do tego w przystępnych cenach. Menu naprawdę różnorodne i dostosowane do gustów dzieci. My skusiliśmy się na nugetsy z frytkami i surówką. Dzieciaki były zachwycone i po posiłku gotowe do dalszych harców.

W Pomeranii jest również kawiarnia serwująca kawę i desery. Ceny podobnie jak w restauracji nie są wygórowane a wszystko pyszne i szybko podane. To miejsce gdzie odpoczniesz  przy jednym z wielu stolików.

Informacje praktyczne

Bilety całodniowy do parku kupicie przez internet lub w kasie. Ceny jak za tak dużą ilość rozrywki nie są wygórowane i zależą od wieku dziecka. Przed parkiem jest duży parking za który zapłacicie 7 złotych. 

Do dyspozycji gości jest szatnia i pudła w których trzeba zostawić okrycia wierzchnie i buty. Dotyczy to wszystkich, również rodziców, dlatego warto zabrać ze sobą cieplejsze skarpetki, szczególnie zimą. 

Informacje o godzinach otwarcia i cenach biletów znajdziesz TUTAJ.

Na terenie Pomerania Fun Park można też zorganizować urodziny w jednej z sześciu tematycznych sal zabaw. Do wyboru macie sale jednorożców, Psi Patrol, Minecraft czy Avengersi. Podczas urodzin dzieci przebywają pod opieką animatorów a rodzice relaksują się w kawiarni 🙂 Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ.

Pomerania Fun Park - atrakcje sezonowe

Pomerania Fun Park

W sezonie letnim w Pomerania Fun park czeka na Was moc atrakcji na zewnątrz. Teren jest ogromny a poruszanie się po nim ułatwia mapa, którą otrzymacie przy kasie. Atrakcje, podobnie jak w hali zabaw, są na tyle zróżnicowane, że dzieci w każdym wieku znajda tu coś dla siebie. To duży atut tego miejsca, gdyż gwarantuje udaną zabawę całej rodzinie. Atrakcje podzielone są na kilka stref i oferują różne rodzaje rozrywki. 

Karuzele, wioska wikingów. dmuchany i tradycyjny plac zabaw, zagroda ze zwierzętami czy rowery wodne. Wszystko dostępne w ramach jednego biletu przez cały dzień, również opisana wyżej hala zabaw. 

Strefy zabaw na zewnątrz:

  • karuzele
  • wioska wikingów
  • dmuchany plac zabaw
  • tradycyjny plac zabaw
  • zjeżdżalnie wodne
  • przystań rowerów wodnych
  • zagrody ze zwierzętami
Pomerania Fun Park w Dygowie

Na zakończenie

My wybraliśmy się po Pomerania Fun Park jesienią, dlatego korzystaliśmy tylko z hali zabaw. Miejsce bardzo nam się podobało, dlatego z przyjemnością wybierzemy się tam latem. Wtedy też dokładnie opiszę dla Was atrakcje sezonowe.

Zastanawiacie się czy warto odwiedzić Pomeranię? Moim zdaniem naprawdę warto. W cenie jednego biletu czeka na Was moc różnorodnych atrakcji, na estetycznie zagospodarowanym terenie. Będąc zatem w Kołobrzegu lub okolicy, zarezerwujcie sobie jeden dzień na super zabawę.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz